شرایط و قوانین استفاده jkharid.ir

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم خرید درج کرده است، و مسئولیت صحت و ورود اطلاعات بر عهده وی می باشد و به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات jkharid.ir اقدام می کند. همچنین jkharid.ir یک وب‌سایت واسط فروش است، مشتری یا مصرف‌کننده هر شخصی است که به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

کلیه اصول و رویه‏‌های jkharid.ir منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های jkharid.ir تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و ثبت سفارش در سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

jkharid.ir هیچ گونه مسئولیت وتضمینی در خصوص کیفیت کالاهای ارائه شده نداشته ونخواهد داشت ومسئولیت کیفیت محصولات وکالاهای عرضه شده وفروخته شده در jkharid.ir برعهده تولید کنندگان آن کالا است. در صورت نارضایتی کاربران از کیفیت محصولات خریداری‌شده jkharid.ir میتوانند مراتب اعتراض را به نهاد های نظارتی و یا شرکت های تولیدی اعلام کنند. همچنین jkharid.ir مسئولیتی در قبال درستی اطلاعات فراهم‌شده روی بسته‌بندی کالا ندارد و مسئولیت آن با شرکت تولیدکننده کالااست.

مشتری پس از سفارش کالا از سایت jkharid.ir پیامک ثبت سفارش را دریافت می نماید و سایر مراحل خرید از زمان آماده سازی و ارائه به اداره پست تا تحویل به مشتری از طریق پیامک یا بخش پیگیری سفارشات در سایت jkharid.ir قابل رهگیری است .

تحویل سفارش ها توسط شرکت پست صورت می گیرد و سفارشات شهر قزوین توسط ناوگان jkharid.ir می باشد.

میزان حداقل سفارش و نحوه ارسال رایگان کالا

قیمت ها به تومان قزوین درون استان تهران-قم-زنجان
گیلان-کرج -همدان
سایر استان ها
هزینه پستی رایگان ۵,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰
حداقل میزان خرید ۴۰,۰۰۰ ۴۰,۰۰۰ ۷۰,۰۰۰ ۷۰,۰۰۰
حداقل میزان خرید جهت ارسال رایگان ۴۰,۰۰۰ ۱۵۰,۰۰۰ ۲۵۰,۰۰۰ ۲۵۰,۰۰۰